تبلیغات
ام نویس رسانه محتوا و مطالب فارسی آنلاین

در گذشته ، مردم اعتقاد داشتند هر انسان ، عددی مخصوص به اسم خود را تا پایان عمر با خود حمل می كند . این عقیده خرافی مربوط به یونانیان قدیم است ! آنها معتقد بودند از حروف الفبا برای عدد نویسی نیز می توان استفاده كرد . برای مثال : حرف لاتین A برای نمایش عدد 1 و B برای نمایش عدد 2 و الی آخر
اسم یك نفر را به زبان لاتین بنویسید و سپس برای هر حرف یك عدد در نظر بگیرید. از جدولی که در ادامه مطلب خواهید دید می توانید استفاده كنید و راز اسم خودتان و عدد مربوط به خودتان را استخراج کنید .


اسم یك نفر را به زبان لاتین بنویسید و سپس برای هر حرف یك عدد در نظر بگیرید. از جدول زیر می توانید استفاده كنید .


G = 7
F = 6
E = 5
D = 4
C = 3
B = 2
A = 1
N = 14
M = 13
L = 12
K = 11
J = 10
I = 9
H = 8
U = 21
T = 20
S = 19
R = 18
Q = 17
P = 16
O = 15
Z = 26
Y = 25
X = 24
W = 23
V = 22

پس از عدد نویسی ، اعداد را با یكدیگر جمع كنید . حاصل جمع، یك عدد استثنایی است كه كلید آینده آن فرد خواهد بود . هر چه عدد بزرگتر باشد ، آن فرد خوشبخت تر است . یونانیان قدیم كه به این امر معتقد بودند علت پیروزی آشیل (Achilles ) قهرمان یونانی را بر قهرمان تروا ، ترواژن (Trojan ) بالا بودن مقدار عددی نام آشیل می دانستند و اعتقادشان بر این بود كه مقدر شده است ، آشیل بر ترواژن پیروز شود .
شاید داشتن یك اسم خوب ، خوشبختی را به شما هدیه كند ، اما همیشه صحت این مطلب تایید نمی شود ؛ چرا كه ممكن است دوست شما در حین محاسبه عددی نامتان ، دیكته خوبی نداشته باشد و در نتیجه در تعیین مقدار عددی نام شما اشتباه كند ویا به علت حسادت ، با تغییراتی در اسم خودش ، خود را خوشبخت تر از شما بداند .
مردم گذشته گاهی اوقات برای نام خوانی و عدد خوانی به نزد پیشگوها می رفتند پیشگوها با عدد نویسی و نام خوانی ، آینده را پیش بینی می كردند . نام خوانها از چند روش برای پیشگویی آینده مردم استفاده می كردند . در ابتدا، اعداد مربوط به حروف نام او را می نوشتند و سپس همه آنها را با یكدیگر جمع می كردند . اگر حاصل جمع عدد یك رقمی بود ، آن عدد ، كلید آینده آن فرد به حساب می آمد . اگر حاصل جمع دو رقمی یا سه رقمی بود ، رقمهای عدد جدید باز با یكدیگر جمع می شد واگر عدد جدید از 10 كوچكتر بود ، عدد به دست آمده ، كلید آینده به حساب می آمد . اگر حاصل جمع بیشتر از 9 بود، رقمها برای بار دیگر با هم جمع می شدند تا عدد یك رقمی كوچكتر از 10 به دست آید . در زیر كلید آینده نگری هر عدد آمده است :

عدد 1 : هوش ، ذكاوت و توانایی استدلال منطقی
عدد 2 : طبیعت آرام ، حساس و بذله گو
عدد 3 : فردی مبتكر و خلاق
عدد 4 : عادل
عدد 5 : ازدواج
عدد 6 : انسان كامل
عدد 7 : خوش شانس
عدد 8 : دوستان خوبی داشتن
عدد 9 : ثروت و فراوانی
شما هم می توانید امتحان کنید!

برای نمونه نام خودتان را به زبان انگلیسی با دیكته صحیح بنویسید و سپس اعداد را با یكدیگر جمع كنید . جمع كردن اعداد را تا زمانی كه عدد شما یك عدد یك رقمی مساوی 9 یا كوچكتر از 9 شود ادامه دهید

نظرات () نویسنده: morteza m دوشنبه 12 اردیبهشت 1390 - 15:52

آخرین مطالب

» اس ام اس های عاشقانه ( یکشنبه 4 مهر 1395 )
» جملات زیبا و خواندنی EN&FA ( یکشنبه 28 مهر 1392 )
» اس ام اس خنده دار و جوک ... ( چهارشنبه 20 شهریور 1392 )
» پیامک های تبریک عید غدیر خم ( پنجشنبه 11 آبان 1391 )
» راهنمای سرویس انتقال اعتبار ویژه مشترکین دائمی همراه اول ( دوشنبه 10 مهر 1391 )
» تصاویری دیدنی از گل ها ( شنبه 8 مهر 1391 )
» آیـا اینها را میـدانستیـد؟! ( چهارشنبه 11 مرداد 1391 )
» کدهای آهنگ پیشواز ایرانسل ( سه شنبه 13 تیر 1391 )
 
ADS

آمار بازید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ما